Śmieszne sceny sezonu 2017/18 [video]

To był ciężki sezon, ale na szczęście pojawiło się też kilka weselszych momentów.
Biuro Prasowe
GKS Piast SA
To był ciężki sezon, ale na szczęście pojawiło się też kilka weselszych momentów.
Biuro Prasowe
GKS Piast SA
Na zakończenie obozu przygotowawczego w Opalenicy Niebiesko-Czerwoni zagrają mecz kontrolny z Widzewem Łódź. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi w czwartek, 10 lipca o godzinie 11:00.
Poznaliśmy szczegółowy termin meczu 4. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy, w której Niebiesko-Czerwoni podejmą na własnym stadionie Lecha Poznań. To spotkanie zaplanowane zostało na sobotę, 9 sierpnia na godzinę 20:15.
Reprezentacje województwa śląskiego U-14 i U-13, w których zagrali młodzi Niebiesko-Czerwoni, zakończyły Turnieje Finałowe Kadr Wojewódzkich na 3. miejscu!
Informujemy, że nowym dyrektorem Akademii Piłkarskiej Piasta Gliwice został Dawid Wiejowski – wychowanek klubu, gliwiczanin, który swoją przygodę z piłką rozpoczął dokładnie tu, gdzie dziś kształcimy kolejne pokolenia zawodników – na Sikorniku.