Trenerzy

Trenerzy Piasta Gliwice (od 1997 roku)
Imię Nazwisko Lata pracy Osiągnięcia
Kazimierz Gontarewicz 01.06.1997 - 23.04.2001  
Fryderyk Cholewa 23.04.2001 - 04.07.2001  
Marek Majka 04.07.2001 - 23.08.2001  
Marcin Bochynek 23.08.2001 - 16.12.2001  
Krzysztof Zagórski 16.12.2001 - 23.10.2002  
Józef Dankowski 21.04.2003 - 19.10.2004  
Wojciech Borecki 19.10.2004 - 31.12.2004  
Jacek Zieliński 31.12.2004 - 14.09.2006  
Jan Furlepa 14.09.2006 - 20.09.2006  
Bogusław Pietrzak 20.09.2006 - 30.06.2007  
Piotr Mandrysz 03.07.2007 - 27.06.2008 Awans do Ekstraklasy (2008)
Marek Wleciałowski 28.06.2008 - 05.01.2009  
Dariusz Fornalak 05.01.2009 - 15.03.2010  
Ryszard Wieczorek 15.03.2010 - 09.06.2010  
Marcin Brosz 15.06.2010 - 07.05.2014

Awans do Ekstraklasy (2012),

4. miejsce (2013)

Angel Perez Garcia 07.05.2014 - 18.03.2015  

Krzysztof Szumski

Bogdan Wilk

18.03.2015 - 20.03.2015  
Radoslav Latal 20.03.2015 - 15.07.2016 Wicemistrzostwo Polski (2016)
Jiri Necek 15.07.2016 - 31.08.2016  
Radoslav Latal 01.09.2016 - 02.03.2017  
Dariusz Wdowczyk 03.03.2017 - 19.09.2017  
Waldemar Fornalik 20.09.2017 - do teraz Mistrzostwo Polski (2019)