Informacje organizacyjne

19
lis
Kibice udający się na mecz proszeni są o wchodzenie na teren stadionu starą bramą (obok cmentarza Lipowego), która prowadzi do sektorów od G do U.
Na sektory A, B, C, D wchodzimy główną bramą naprzeciwko budynku klubowego. Główną bramą wchodzą również przedstawiciele mediów.
Bramofurty prowadzące na sektory zostaną otwarte o godz. 16.00. Zalecamy wcześniejsze przybycie, aby każdy kibic mógł sprawnie wejść na obiekt przed rozpoczęciem spotkania.

Parking dla niepełnosprawnych przysługuje wyłącznie kibicom, którzy zakupili bilet na miejsca przeznaczone dla niepełnosprawnych.

W dniu meczu kasy zostaną otwarte o godz. 15.00. Będzie czynnych 8 stanowisk. Na wniosek policji, 2 kasy znajdujące się w pobliżu sektora gości zostały wyłączone z użytku ze względów bezpieczeństwa. Brama od strony ul. Leśnej (prowadząca do pierwszych kas) będzie zamknięta, dlatego zalecamy korzystanie z bramy od strony ul. Okrzei oraz bramy głównej.

Sympatycy „Piastunek” mają możliwość zaparkowania samochodu na terenie targowiska miejskiego znajdującego się na ul. Okrzei

 Na stadionie znajdują się tablice z pomocnymi oznaczeniami, które ułatwią odnalezienie właściwego wejścia na sektor.