Zakończenie wakacji przy Okrzei 20

19
sie
31 sierpnia to oficjalnie ostatni dzień wakacji, które mistrz Polski proponuje zakończyć mocnym akcentem - meczem Piasta Gliwice z Lechią Gdańsk! W związku ze starciem ze zdobywcą Pucharu Polski klub przygotował specjalną promocję skierowaną do dzieci i kobiet.
 
RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW NA MECZ PIASTA GLIWICE Z LECHIĄ GDAŃSK!
 
Bilety na spotkanie mistrza Polski ze zdobywcą Pucharu Polski, który odbędzie się w sobotę 31 sierpnia o  17.30, są już dostępne w aplikacjach online bilety.piast-gliwice.eu oraz kupbilet.pl.
 
Stacjonarna sprzedaż biletów trwa i odbywa się w Sklepie Kibica przy stadionie, w punktach kasowych na stadionie i recepcji hali Jasna 31. Wejściówki można kupić również we wszystkich salonach Empik oraz wybranych salonach Kolporter. Szczegółowy harmonogram prezentujemy poniżej.
 
 
Klub przygotował również specjalne ceny biletów dla młodych fanów i kobiet. Najmłodsi kibice (do 15 lat) zapłacą za miejsce na stadionie (nie tylko w sektorze szkolno-rodzinnym) 1 zł, a młodzież (do 18 roku życia) - 5 zł. Paniom oferujemy bilety po 10 zł. Wszystko po to, by rodzinnie kibicować drużynie Piasta Gliwice w pojedynku z Lechią Gdańsk.
 
FANZONA, GRILL I STREFA ZABAW NA OKRZEI 20 W DNIU MECZU Z LECHIĄ!
 
Przed i w trakcie meczu Piast Gliwice – Lechia Gdańsk na kibiców czekać będzie wiele atrakcji! Mowa m.in. o fanzonie i pikniku grillowym na bocznym boisku przed stadionem oraz strefie zabaw pod sektorami I oraz J (w trakcie meczu).
 
Taka okazja zdarza się tylko na koniec wakacji! Do zobaczenia na Okrzei 20!

Biuro Prasowe
GKS Piast SA