Zakończenie pierwszej edycji Jasnej Ligi Piasta

27
kwi

W sobotę odbyło się oficjalne zakończenie pierwszej edycji Jasnej Ligi Piasta. Z tej okazji organizatorzy - oprócz uroczystego wręczenia nagród - zorganizowali wieńczący biznesowe rozgrywki turniej Final Tournament JLP.

Zawody nie przyniosły sportowych niespodzianek, ponieważ po zwycięstwo sięgnęła zasłużenie drużyna reprezentująca piekarnię Concord MDj, na drugim miejscu uplasowała się firma KAR-TEL,  natomiast trzecia lokata przypadła drużynie reprezentującej firmę Akma Brokers.

W klasyfikacji generalnej JLP  pierwsze miejsce zajęła firma Eurotech, ale dla Piasta duże znaczenie ma obecność na podium najlepiej prezentującej się spośród członków Klubu Biznesu Piekarni Concord MDJ i Kancelarii Strumiński i Wspólnicy.


Trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary oraz nagrody rzeczowe:
 I miejsce – wyjazd do hotelu Kotarz Spa&Welness
II miejsce - 12 biletów SVIP na mecz wyjazdowy Piasta Gliwice
III miejsce - 12 kompletów sprzętu sportowego

Pozostałe ekipy otrzymały pamiątkowe statuetki. Nagrody wręczał m.in. prezes Piasta Gliwice. - Dziękuję wszystkim z Państwa za udział zmaganiach Jasnej Ligi Piasta. Pierwsza edycja za nami i mam nadzieje, że nie ostatnia. Już dziś zapraszam Was na kolejną edycję Jasnej Ligi Piasta – powiedział Grzegorz Jaworski. W podobnym tonie wypowiadali się prezes firmy KAR-TEL Zbigniew Kałuża i prezes futsalowego GAF-u Roman Sowiński.

Przyznano także wyróżnienia indywidualne. Najlepszym bramkarzem JLP został Jacek Podgórski z drużyny KAR-TEL. Tytuł króla strzelców przypadł Miłoszowi Świątkowi z firmy Strumiński i Wspólnicy, a najlepszym zawodnikiem wybrano Mateusza Andrzejewskiego z Piekarni Concord MDJ.

Nagrody indywidualne ufundowała firma VITASPORT. Wszyscy uczestnicy otrzymali także wejściówki ma mecze Piasta Gliwice i GAF-u.
Biuro Prasowe
GKS "Piast" S.A.