Wspólne oglądanie Derbów przy Okrzei!

29
paź

W najbliższą niedzielę, 3 listopada będzie możliwość obejrzenia meczu derbowego Górnik - Piast w strefie VIP na Stadionie Miejskim w Gliwicach zupełnie za darmo. Podczas imprezy odbędą się konkursy z nagrodami oraz wyeksponowany zostanie Puchar mistrzów Polski.

Zapraszamy wszystkich kibiców na bezpłatne oglądanie meczu w strefie VIP na Stadionie Miejskim w Gliwicach. Wiemy jak ważne są Derby. Kibicujmy razem!

Bezpłatny event dla Kibiców Piasta!


Wspólne oglądanie meczu przy Okrzei 20 rozpocznie się o godzinie 14:00. Impreza będzie trwała do ostatniego gościa w klubowej restauracji. Na wejściu każdy karnetowicz otrzyma kupon na darmowy napój, a podczas wspólnej zabawy przeprowadzone zostaną konkursy, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Na obecne na evencie dzieci będzie czekać kącik plastyczny oraz konsola do gry w Fifę. Prowadzona będzie także sprzedaż klubowych gadżetów.

Ważne! Nie będą prowadzone zapisy na udział w tym wydarzeniu. Liczba miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie w imprezie decyduje kolejność przybycia.

Przyjdź 3 listopada na Okrzei 20 i kibicuj razem z nami! Już teraz zapraszamy życząc pozytywnej energii i sportowych wrażeń.

GKS Piast SA