Tommy Cafe partnerem Piasta Gliwice

11
wrz

Dzieci, młodzież i opiekunowie w sektorze rodzinnym Piasta otrzymają na każdym meczu bezpłatny napój. Będzie można wybierać pomiędzy herbatą, gorącą czekoladą, shakiem smakowym i kawą. Wszystko dzięki umowie z producentem świeżo palonej kawy i importerem herbaty firmą Tommy Cafe, która została partnerem sektora rodzinnego na stadionie Piasta Gliwice. Umowa obowiązuje do końca sezonu 2019/20.

Na stadionie pod sektorem rodzinnym pojawiły się już dwa nowoczesne automaty serwujące napoje. Firma Tommy Cafe będzie współpracować z Piastem także podczas innych wydarzeń organizowanych przez klub, a w jubileuszowym 2020 roku będzie ich znacznie więcej. - Będziemy z Piastem i jego kibicami przez cały sezon. Oprócz atrakcji w sektorze rodzinnym planujemy również ciekawe akcje promocyjne adresowane do wszystkich kibiców. Będą ciekawe wydarzenia, promocje i konkursy. Nasza firma została również partnerem strefy VIP na stadionie przy ulicy Okrzei - powiedział Grzegorz Tomica, właściciel firmy Tommy Cafe.

Dzięki umowie do sklepu klubowego trafi bardzo dobra kawa w specjalnych opakowaniach z logo Piasta. Taki prezent będzie dużą atrakcją nie tylko dla kibiców klubu, ale również innych sympatyków futbolu i mieszkańców Gliwic.

Darmowe napoje w sektorze rodzinnym serwowane są od meczu Piast - Lechia. Przed tym spotkaniem klub zaprosił również dzieci i młodzież wraz z rodzicami do strefy zabaw przed stadionem, gdzie przygotowano wiele atrakcji i rozrywek. Można też było zjeść dania grillowe. Przed kolejnymi meczami również czekać będą na kibiców liczne atrakcje przygotowane z partnerami klubu

Biuro Prasowe
GKS Piast SA