Przyjdź na #PIAJAG i odbierz plakat!

05
lis

Bilety na najbliższy mecz Piasta z Jagiellonią wciąż są w sprzedaży. Informujemy, że każdy kibic obecny na spotkaniu z Jagiellonią otrzyma pamiątkowy plakat mistrzów Polski. Zachęcamy do przyjścia na Okrzei 20 i wspierania swoim dopingiem Niebiesko-Czerwonych. Mecz z Jagiellonią już w najbliższy piątek o godzinie 20:30!

W dalszym ciągu trwa sprzedaż biletów na spotkanie 15. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym Piast Gliwice zmierzy się przy Okrzei 20 z Jagiellonią Białystok. Najbliższy domowy mecz mistrza Polski odbędzie się w piątek, 8 listopada o godzinie 20:30.

Wszyscy, którzy tego dnia zasiądą na trybunach Okrzei 20, po meczu otrzymają w prezencie mistrzowski plakat. Pamiątkowe zdjęcie będzie wręczane sympatykom Niebiesko-Czerwonych przy wejściach na stadion przez wolontariuszy, a także przy Oficjalnym Sklepie Kibica mieszczącym się przy ulicy Leśnej. Warto być tego dnia z Piastem, by przeżywać mistrzowskie emocje.

Wejściówki można nabywać online przez aplikacje bilety.piast-gliwice.eu oraz kupbilet.pl. Stacjonarna sprzedaż biletów trwa w Sklepie Kibica przy stadionie oraz punkcie sprzedaży w salonie nc+ znajdującym się w CH Forum przy ul. Lipowej 1. Bilety można nabyć również w punktach kasowych na stadionie oraz w recepcji hali Jasna 31. Wejściówki można znaleźć także we wszystkich salonach Empik oraz wybranych salonach Kolporter. Szczegółowy harmonogram prezentujemy poniżej.GKS Piast SA