Piast z profesjonalnym wsparciem od Olimp Labs

08
lis

Mistrz Polski - Piast Gliwice będzie współpracował z Olimp Laboratories, właścicielem marki Olimp Sport Nutrition, polską firmą farmaceutyczną, producentem farmaceutyków, suplementów diety i odżywek najwyższej jakości.

Na mocy umowy partnerskiej Olimp Labs, jako jeden z liderów wśród producentów wyrobów farmaceutycznych, suplementów diety oraz odżywek dla sportowców w Polsce i w Europie, zapewni profesjonalne wsparcie dla obecnego Mistrza Polski – Piasta Gliwice. Dzięki bogatemu doświadczeniu wykwalifikowanej kadry naukowej oraz innowacyjnej technologii, w którą wyposażony jest Ośrodek Badawczo Rozwojowy firmy Olimp Labs, piłkarze Mistrza Polski uzyskają merytoryczne wsparcie w zakresie prawidłowej suplementacji w okresie przygotowawczym oraz w trakcie ligowych rozgrywek. W ramach szczegółowej analizy planu treningowego i zapotrzebowania indywidualnego zawodników zostały dobrane odpowiednie suplementy diety i odżywki Olimp Sport Nutrition - marki należącej do firmy Olimp Labs. - Cieszę się, że wśród naszych partnerów i sponsorów znalazła się kolejna znana i ceniona firma. Jestem przekonany, że ta umowa będzie początkiem owocnej współpracy, która będzie coraz szersza - powiedział prezes Piasta Gliwice, Paweł Żelem.

Dodatkowo strony umowy zobowiązały się między innymi do opracowania programu lojalnościowego dla kibiców. Dzięki temu fani Piasta otrzymają atrakcyjną ofertę cenową i produktową Olimpu, zaś do klubu trafi część środków pochodzących ze sprzedaży produktów firmy, które zasilą Akademię Piasta. - Jesteśmy bardzo dumni z nawiązania współpracy z obecnym Mistrzem Polski - Piastem Gliwice. Z naszych produktów korzystają najlepsi sportowcy na świecie – są wśród nich reprezentanci polski w lekkiej atletyce, kluby sportowe różnych dyscyplin, grające w najwyższych klasach rozgrywkowych w kraju i na świecie. To dowód na to, jak dużym zaufaniem cieszą się nasze produkty - powiedział Maciej Jaskot, dyrektor marketingu i komunikacji w Olimp Labs.

Olimp Laboratories, właściciel marki Olimp Sport Nutrition, jest polską firmą farmaceutyczną założoną w 1990 roku, posiadającą w swoim portfolio produkty suplementacyjne i farmaceutyczne, obecną na 100 rynkach świata. W ramach wieloletniej strategii rozwoju prac badawczych Olimp Labs oddał w 2015 roku do użytku Ośrodek Badawczo-Rozwojowy, jeden z najbardziej innowacyjnych w Europie w branży suplementów diety i farmaceutyków. W ciągu ostatnich 10 lat grupa kapitałowa zainwestowała lub zainwestuje w nowe technologie i rozwój ponad 500 mln złotych.

GKS Piast SA