Ostatnia szansa na zakup karnetu!

05
sie

To już ostatnia szansa, by zakupić karnet na cały sezon lub rundę jesienną! Sprzedaż abonamentów na mecze Piasta Gliwice potrwa do 18 sierpnia, czyli do dnia meczu z Wisłą Płock.

W dalszym ciągu trwa sprzedaż karnetów Piasta Gliwice. Warto być z Niebiesko-Czerwonymi, którzy w bieżących rozgrywkach bronią tytułu mistrzów Polski. Aktualne ceny abonamentów zostały proporcjonalnie zmniejszone o ceny wejściówek na spotkania, które już się odbyły. Dostępne są dwie formuły abonamentów: całoroczne oraz na rundę. 

Przypominamy, że w skład karnetu na rundę jesienną wchodzą spotkania z: Wisłą Płock, Lechią Gdańsk, Rakowem Częstochowa, Legią Warszawa, Koroną Kielce, Jagiellonią Białystok, Śląskiem Wrocław, ŁKS-em Łódź.

Posiadacze karnetu całorocznego mają zagwarantowany wstęp na wszystkie spotkania PKO Ekstraklasy, które odbędą się przy Okrzei 20. Sprzedaż abonamentów ważnych przez cały sezon, a także obowiązujących w okresie rundy jesiennej potrwa do 18 sierpnia, czyli do meczu 5. kolejki ekstraklasy, w którym podopieczni Waldemara Fornalika podejmą zespół Wisły Płock.

Cennik oraz harmonogram sprzedaży karnetów na mecze mistrzów Polski prezentujemy poniżej w postaci grafik.


Jednocześnie informujemy, że 13 sierpnia ruszy również sprzedaż biletów na mecz 5. kolejki PKO Ekstraklasy, w której to Piast Gliwice na swoim stadionie zmierzy się z Wisłą Płock. 

Sprzedaż biletów będzie dostępna w aplikacjach online bilety.piast-gliwice.eu oraz kupbilet.pl. Stacjonarna sprzedaż biletów ruszy w poniedziałek, 13 sierpnia w punktach kasowych na stadionie oraz w recepcji hali Jasna 31. Wejściówki będzie można kupić również we wszystkich salonach Empik oraz wybranych salonach Kolporter. 

Bilety na mecz z Wisłą Płock będą w sprzedaży dostępne również w Sklepie Kibica przy stadionie już od 6 sierpnia w godzinach otwarcia punktu. Szczegółowy harmonogram prezentujemy poniżej.GKS Piast SA