Miejska Biblioteka Publiczna partnerem Piasta!

10
wrz
Piast związał się umową o współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Gliwicach. W najbliższym czasie należy się spodziewać wspólnych projektów edukacyjnych, kulturalnych oraz sportowych zorganizowanych przez Klub oraz Bibliotekę.
 
W ostatnich dniach doszło do sformalizowania trwającej od kilku miesięcy współpracy pomiędzy Miejską Biblioteką Publiczną w Gliwicach a Piastem Gliwice. Zacieśnianie więzów jest efektem pozytywnych doświadczeń przy organizacji i wspólnym uczestnictwie w dotychczasowych eventach miejskich. 
 
Piast oraz Biblioteka niejednokrotnie grali do jednej bramki promując pozytywne wartości wśród lokalnej społeczności - choćby w ubiegłą sobotę piłkarze Piasta wraz z maskotką wzięli udział w Festiwalu Miasta Gliwice 2019, którego organizatorem była Miejska Biblioteka Publiczna. W dwudniowej imprezie udział wzięło tysiące gliwiczan. 
 
W najbliższym czasie można się spodziewać kolejnych projektów edukacyjnych, kulturalnych i sportowych zrealizowanych wspólnie przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Gliwicach oraz Piasta. Współpraca będzie również polegała na wzajemnej promocji działań partnerów. 
 
GKS Piast SA