Kup bilet na #PIAJAG!

03
sty

Już jutro (środa) ruszy sprzedaż biletów na mecz 18. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy, w którym Piast Gliwice zmierzy się na własnym stadionie z Jagiellonią Białystok. Pierwszy mecz rundy rewanżowej przy Okrzei 20 odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia o godzinie 12:30. Dzieci i młodzież do 15. roku życia mają darmowy wstęp.


Obowiązuje jedna cenabilet na pierwszy mecz Piasta w 2023 roku kupimy za symboliczne 10 zł. (*promocje nie łączą się). Warto być razem z zespołem i zostać do samego końca. Nie zabraknie emocji, walki o zwycięstwo oraz pozytywnych wrażeń. Promocja nie dotyczy sektora gości.


Bilety na #PIAJAG od jutra od godziny 9:00 będzie można zakupić poprzez stronę bilety.piast-gliwice.eu oraz w Oficjalnym Sklepie Piasta Gliwice, a także w salonie 4F w CH Forum. Zadbajmy wspólnie o głośny doping dla Piasta i rozpocznijmy Nowy Rok od zwycięstwa RAZEM! Tabela nie odzwierciedla potencjału i siły naszego Klubu. Przyszedł czas, aby pokazać, że RAZEM możemy więcej. RAZEM wygramy ten mecz. RAZEM wrócimy na należne nam miejsce. RAZEM wykrzyczymy #JestemPiastem


Oficjalny Sklep Piasta Gliwice jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-18:00 oraz w soboty od 9:00 do 15:00. Salon 4F w CH Forum obsłuży każdego zainteresowanego kupnem biletu od godziny 9:00 do 21:00. W dniu meczu dostępne będą także stadionowe kasy. Będą one otwarte od godziny 9:00 do końca trwania pierwszej połowy meczu (13:15).


Przypominamy także o naszej specjalnej ofercie karnetów na 5 meczów. Sami decydujecie, na które mecze Piasta  wybierzecie się i udzielicie zespołowi wsparcia. Do wykorzystania macie pulę spotkań i każdorazowo wykorzystujecie swój indywidualny kod rabatowy, który otrzymacie w chwili dokonania zakupu. Nabywacie go stacjonarnie lub w ciągu 48 godzin, kiedy decydujecie się na zakup on-line. Szczegóły oferty znajdziecie TUTAJ.


Harmonogram sprzedaży biletów:
- Oficjalny Sklep Piasta Gliwice (pn-pt 8:30-18:00, sb: 9:00-15:00),
- Salon 4F w CH Forum (pn-sb 9:00-21:00),
- kasy stadionowe (dzień meczowy: 9:00-13:15),
- bilety.piast-gliwice.eu


Do zobaczenia #NaStadionie! #JestemPiastem!


Biuro Prasowe
GKS Piast SA