Konczkowski na dłużej w Piaście!

06
sty

Informujemy, że Piast Gliwice postanowił skorzystać z opcji przedłużenia umowy Martina Konczkowskiego. Nowy kontrakt 26-letniego pomocnika będzie obowiązywał do 30 czerwca 2022 roku.

- Martin jest jednym z naszych czołowych zawodników, dlatego też nie musieliśmy się zastanawiać nad skorzystaniem z tej opcji. W tym sezonie grał mniej, ale mimo to wierzę, że pomoże klubowi odnosić kolejne sukcesy, a on sam będzie się dalej rozwijał - powiedział Bogdan Wilk, dyrektor sportowy Piasta.

Martin Konczkowski trafił do Piasta w lipcu 2017 roku. Od tego czasu w barwach Niebiesko-Czerwonych rozegrał 87 spotkań, w których zdobył dwie bramki oraz zanotował 13 asyst.

- Cieszę się, że klub zdecydował się na przedłużenie mojej umowy, ponieważ daje mi to większy komfort pracy i możliwość skupienia się na treningu. Widać, że klub we mnie wierzy, mimo że ostatnio grałem mniej. Bardzo dobrze czuję się w Gliwicach, a w szatni panuje świetna atmosfera. Mam nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie damy naszym kibicom powody do radości - powiedział Martin Konczkowski.

GKS Piast SA