Kolejna seria aukcji na rzecz Kacpra!

11
paź

Zgodnie z zapowiedzią uruchomione zostały kolejne aukcje charytatywne, które mają na celu pomoc choremu Kacprowi Raupisowi. Zachęcamy do aktywnego wzięcia udziału w aukcjach. Wylicytować można naprawdę cenne klubowe gadżety Piasta Gliwice. Są to replika piłki meczowej ekstraklasy Adidas Conext 19 z podpisami drużyny mistrzów Polski oraz koszulka meczowa z kompletem autografów piłkarzy.

Klub wraz ze Stowarzyszeniem "Cała Naprzód" prowadzi szereg działań, które mają na celu pomoc cierpiącemu na dziecięce porażenie mózgowe Kacprowi. Pojawiła się szansa, aby chłopiec - przy użyciu specjalistycznego sprzętu - mógł wykonać swój pierwszy samodzielny krok. Aby to jednak stało się możliwe, należy zebrać 35000 złotych, które umożliwią zakup specjalnego chodzika. Kosztowna jest również dalsza rehabilitacja chłopca. Klub przeprowadził już między innymi zbiórkę środków w dniu meczu z Lechią Gdańsk oraz Rakowem Częstochowa.

Zgodnie z zapowiedzią, klub uruchamia kolejną serię licytacji wyjątkowych gadżetów klubowych. Pierwsza edycja pozwoliła zgromadzić dzięki licytującym 9391 zł. Tym razem na aukcje charytatywne trafiły piłka z podpisami zawodników Piasta Gliwice, a także oryginalna koszulka meczowa z autografami zawodników. Wylicytowane kwoty w całości trafią do Kacpra Raupisa, cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe.

Wszystkie aukcje dostępne są poniżej:
Koszulka meczowa z podpisami piłkarzy mistrzów Polski
https://charytatywni.allegro.pl/koszulka-meczowa-mistrzow-polski-z-autografami-i10669261

Replika piłki Adidas z podpisami drużyny
https://charytatywni.allegro.pl/pilka-z-podpisami-calej-druzyny-piasta-gliwice-i10669258

Historia Kacpra znana jest już niemal wszystkim. Kto jednak chciałby dowiedzieć się więcej, przeczyta o tym TUTAJ

Przypominamy też, że niezależnie od akcji inicjowanych przez Klub, można wspierać zbiórkę środków, którą prowadzą również rodzice Kacpra. Jest ona dostępna tutaj: https://zrzutka.pl/kacperraupis

GKS Piast SA