Karnety na rundę i fazę finałową w niższych cenach

10
lut

Drodzy Kibice! Trwa sprzedaż karnetów na rundę wiosenną oraz fazę finałową PKO Ekstraklasy. Od poniedziałku obowiązują nowe ceny karnetów obniżone o cenę biletu meczu, który już się odbył! Zachęcamy do zakupu abonamentów, które są jedyną gwarancją udziału we wszystkich domowych meczach Piasta.

 

Za Niebiesko-Czerwonymi pierwszy mecz w 2020 roku, który zakończył się zwycięstwem mistrzów Polski 2-0 nad Zagłębiem Lubin. Koszt biletu za ten mecz wpływa na cenę karnetów - obowiązują nowe, niższe ceny. 

 

Przypominamy, że w skład karnetu na rundę wiosenną wchodzą spotkania z: Cracovią, Arką Gdynia, Wisłą Kraków oraz Górnikiem Zabrze, a także wszystkie domowe spotkania w ramach rundy finałowej PKO Ekstraklasy.

 

Posiadacze karnetu mają zagwarantowany wstęp na spotkania PKO Ekstraklasy oraz wszystkie mecze w ramach Totolotek Pucharu Polski, które odbędą się przy Okrzei 20. 

 

Aktualny cennik i harmonogram sprzedaży przedstawiamy w postaci grafik poniżej.

Informujemy, że w aplikacji kibica bilety.piast-gliwice.eu pojawiła się możliwość zapłaty za karnet w formie ratalnej. Szczegóły znajdziecie TUTAJ. Aby skorzystać możliwości zapłaty z karnet w ratach wystarczy zalogować się do aplikacji, a po wybraniu miejsca, należy przejść do systemu płatności Przelewy24. 

 

Biuro Prasowe
GKS Piast SA