Kadra sportowa Piasta spotkała się z przedsiębiorcami

16
paź

Na początku tygodnia w Hotelu Malinowski w Gliwicach kadra szkoleniowa Piasta Gliwice spotkała się z przedstawicielami grup sponsorskich oraz partnerami na śniadaniu biznesowym. Była to okazja do wymiany spostrzeżeń oraz rozmów dotyczących sytuacji klubu, a także dobrej dyspozycji zespołu.

Gośćmi październikowego śniadania biznesowego Klubu Biznesu Piasta Gliwice byli: trener Waldemar Fornalik, dyrektor sportowy Bogdan Wilk, trener bramkarzy Mateusz Smuda i kierownik drużyny Adam Fudali.

Spotkanie z przedsiębiorcami z Klubu Biznesu zorganizowano 15 października w Restauracji Portowa w Hotelu Malinowski Bussines. Dyskusja i pytania dotyczyły zarówno podsumowania mistrzowskiego sezonu, transferów, jak i ostatniego meczu z wicemistrzem Polski - Legią Warszawa. Sporo było też o przygotowaniach do najbliższych spotkań z Wisłą, Koroną i Górnikiem oraz do pojedynku w kolejnej rundzie Pucharu Polski z Pogonią Siedlce.

Na śniadaniu - oprócz stałych uczestników spotkań Klubu Biznesu - pojawili się przedstawiciele nowych firm. Serdecznie witamy w Klubie Biznesu i już dziś zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne spotkania!

GKS Piast SA