Jodłowiec wrócił do Piasta!

03
wrz

Informujemy, że Tomasz Jodłowiec ponownie został zawodnikiem Piasta Gliwice. Środkowy pomocnik podpisał kontrakt, który zwiąże go z Niebiesko-Czerwonymi do 30 czerwca 2021 roku. 33-latek trafił do Gliwic na zasadzie transferu definitywnego z Legii Warszawa.

- Cieszę się, że wróciłem do Gliwic. Wszystko się wyjaśniło w ostatnim dniu i zakończyło pozytywnie. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. W Piaście zawsze dobrze się czułem, więc nie da się ukryć, że chciałem tutaj wrócić. Droga do transferu otworzyła się jednak dopiero w ostatnich dniach okienka transferowego Wszyscy tutaj mnie znają, a ja każdego, więc wiem, co mnie czeka - powiedział Tomasz Jodłowiec.

Tomasz Jodłowiec występował w Piaście od stycznia 2018 roku na zasadzie wypożyczenia, ale przed obecnym sezonem wrócił do drużyny Wojskowych. Do tej pory w barwach Niebiesko-Czerwonych rozegrał łącznie 42 spotkania, w których zdobył pięć bramek oraz zanotował dziewięć asyst.

- Negocjacje z Legią trwały długo i zakończyły się niespełna godzinę do zamknięcia okna transferowego. Wszyscy wiemy na co stać Tomka na boisku, dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni, że wraca do Piasta i będzie reprezentował nasze barwy przez dwa najbliższe sezony - powiedział Bogdan Wilk, dyrektor sportowy Piasta Gliwice.

GKS Piast SA