Emocjonujące Derby w strefie VIP [galeria]

04
lis

Klub z Okrzei przy okazji meczu Piasta z Górnikiem Zabrze zorganizował dla kibiców wspólne oglądanie derbowej rywalizacji w strefie VIP na gliwickim stadionie. Poza sportowymi emocjami na sympatyków czekały przygotowane atrakcje oraz konkursu dedykowane temu wydarzeniu. Zabawa była bardzo pozytywna, co potwierdzają wykonane zdjęcia.

Derbom Śląska zawsze towarzyszyły wielkie emocje. Nie inaczej było tym razem, kiedy to w ramach 14. kolejki PKO Ekstraklasy Piast Gliwice na Arenie Zabrze mierzył się z Górnikiem. Mecz zakończył się wynikiem 1-1, a odwieczni rywale podzielili się punktami.

Piłkarze rywalizowali między sobą na Arenie Zabrze, ale około sześć kilometrów dalej na Stadionie Miejskim w Gliwicach kibice Piasta wspólnie oglądali swoich ulubieńców. W strefie VIP przy Okrzei 20 pojawiło się ponad 250 sympatyków Niebiesko-Czerwonych, którzy głośno dopingowali i razem przeżywali derbowe emocje. Każdy z nich poza wspólnym emocjonowaniem się meczem wśród Niebiesko-Czerwonej rodziny, mógł wziąć udział w konkursach organizowanych przez klub. Typowanie wyniku derbów, kącik gier przygotowany dla najmłodszych sympatyków Piasta to jedne z wielu atrakcji, jakie towarzyszyły kibicom przy #Okrzei20.

GKS Piast SA