Dla Kacpra: Aukcja koszulki Urosa Koruna

12
wrz

Uros Korun przekazał koszulkę reprezentacji Słowenii ze swoim nazwiskiem i autografem na akcję pomocową dla Kacpra Raupisa. 

Koszulka meczowa reprezentacji Słowenii wraz z autografem Urosa Koruna, jednego z najbardziej utytułowanych piłkarzy gliwickiego Piasta. Obrońca występuję w barwach Niebiesko-Czerwonych od sezonu 2015/2016. Wraz z drużyną wywalczył tytuły Wicemistrza oraz Mistrza Polski. Obrońca Piasta otrzymał premierowe powołanie do pierwszej kadry swojego kraju, podczas którego Słowenia mierzyła się z Polską i Izraelem. Właśnie ta wyjątkowa koszulka reprezentacji Słowenii może trafić do licytujących kolekcjonerów i sympatyków futbolu. Licytować mogą nie tylko kibice, ale każdy kto ma wielkie serce i zechce wspomóc akcję pomocową dla Kacpra Raupisa!

 
Zachęcamy do aktywnego wzięcia udziału we wszystkich aukcjach charytatywnych oraz akcjach pomocowych, które mają na celu wsparcie cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe Kacpra. Wylicytować można naprawdę cenne klubowe gadżety Piasta Gliwice. Gratką jest, m.in. złoty medal za zdobycie mistrzostwa Polski.

Pozostałe licytacje dostępne są tutaj:
https://www.piast-gliwice.eu/aktualnosci/aukcje-charytatywne-dla-kacpra.html

Pomagać Kacprowi można również poprzez wpłacanie środków na zrzutka.pl:
https://zrzutka.pl/kacperraupis 

GKS Piast SA