Black Friday z Piastem - wielkie cięcia cenowe

26
lis

Już w najbliższy piątek w Oficjalnym Sklepie Kibica Piasta Gliwice będzie można poddać się zakupowemu szaleństwu! Asortyment punktu przy Okrzei 20 specjalnie z okazji Black Friday zostanie przeceniony. Rabaty na wybrane produkty wyniosą nawet 40%.

Tegoroczne święto wyprzedaży wypada 29 listopada. Black Friday 2019 będzie dobrą okazją, by kupić świetne produkty za nieduże pieniądze – a na pewno niższe niż obecnie. Promocja obejmie między innymi koszulki meczowe, produkty szkolne czy akcesoriów dla domu. Black Friday w Oficjalnym Sklepie Kibica Piasta Gliwice to idealna okazja, by uszczęśliwić bliskich doskonałym prezentem na święta, które zbliżają się wielkimi krokami.

Jakie zniżki? Jakie produkty?

Zdradzamy listę gadżetów oraz wysokości rabatów, jakie proponuje Oficjalny Sklep Kibica na tegoroczny Black Friday.
- Alternatywna koszulka (błękitna): 40%
- Wyjazdowa koszulka (czerwona): 40%
- Wyjazdowa koszulka 18/19 (niebieska): 40%
- Księga: 30%
- Smyczka mistrzowska: 25%
- Szalik Mistrz: 20%
- Pościel: 20%
- Poduszka: 20%
- Ręcznik: 20%
- Układanka: 15%
- Portfel: 15%
- Piórniki (wszystkie modele): 10%

Promocja dotyczy bezpośrednich zakupów na miejscu w Oficjalnym Sklepie Kibica, który znajduje się przy Stadionie Miejskim w Gliwicach.

Ważne! Sprzedaż będzie prowadzona do momentu wyczerpania asortymentu, a promocje z okazji Black Friday nie łączą się z promocją biletową zaproponowaną przez Klub, przysługującą kibicom po ostatnim domowym meczu Piasta Gliwice. Szczegóły znajdują się TUTAJ. Klient samodzielnie może dobrać korzystną dla siebie taryfę.

Zapraszamy do skorzystania z promocji Black Friday. Warto zaplanować zakupy i nie zwlekać z nabyciem wybranych produktów!

GKS Piast SA