Aukcje charytatywne dla Kacpra

09
wrz

Zachęcamy do aktywnego wzięcia udziału w aukcjach charytatywnych, które mają na celu wsparcie cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe Kacpra. Wylicytować można naprawdę cenne klubowe gadżety Piasta Gliwice. Gratką jest, m.in. złoty medal za zdobycie mistrzostwa Polski.

Klub wraz ze Stowarzyszeniem "Cała Naprzód" od meczu z Lechią Gdańsk prowadzi szereg działań, które mają na celu pomoc cierpiącemu na dziecięce porażenie mózgowe Kacprowi. Pojawiła się szansa, aby chłopiec - przy użyciu specjalistycznego sprzętu - mógł wykonać swój pierwszy samodzielny krok. Aby to jednak stało się możliwe, należy zebrać 35000 złotych, które umożliwią zakup specjalnego chodzika. Kosztowna jest również dalsza rehabilitacja chłopca. Klub przeprowadził już między innymi zbiórkę środków w dniu meczu z Lechią Gdańsk.

Zgodnie z zapowiedzią, kolejnym etapem jest licytacja wyjątkowych gadżetów klubowych. Na aukcję charytatywną trafiły bezcenne przedmioty, a wylicytowane kwoty w całości trafią do Kacpra Raupisa, cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe.

Sympatycy futbolu mogą wylicytować między innymi rękawice bramkarskie najlepszego bramkarza ekstraklasy, Frantiska Placha, oficjalną koszulkę meczową z podpisami drużyny. Bez wątpienia gratką dla wszystkich jest możliwość wylicytowania złotego medalu za mistrzostwo Polski.

Wszystkie aukcje dostępne są poniżej:

Koszulka reprezentacji Słowenii z autografem Urosa Koruna
https://charytatywni.allegro.pl/koszulka-slowenii-z-autografem-urosa-koruna-i10502632

Koszulka meczowa z podpisami piłkarzy mistrzów Polski
https://charytatywni.allegro.pl/koszulka-meczowa-piasta-gliwice-charytatywnie-i10489621

Koszulka meczowa Piotra Parzyszka z autografem najlepszego strzelca Piasta
https://charytatywni.allegro.pl/koszulka-piotra-parzyszka-charytatywnie-i10489618

Plakat mistrzowskiej drużyny w ramie
https://charytatywni.allegro.pl/mistrzowski-plakat-piasta-gliwice-charytatywnie-i10489624

Rękawice bramkarskie Frantiska Placha z autografem
https://charytatywni.allegro.pl/mistrzowskie-rekawice-fero-placha-charytatywnie-i10489612

Replika piłki Adidas z podpisami drużyny
https://charytatywni.allegro.pl/pilka-z-autografami-mistrzow-polski-charytatywnie-i10489615

Złoty medal mistrzów Polski
https://charytatywni.allegro.pl/zloty-medal-piasta-gliwice-charytatywnie-i10489606

Zachęcamy do aktywnego wzięcia udziału w licytacjach w szczytnym celu. Zebrane kwoty w całości zostaną przekazane Kacprowi na zakup specjalistycznego chodzika oraz dalszą rehabilitację.

Historia Kacpra znana jest już niemal wszystkim. TUTAJ

Przypominamy też, że niezależnie od akcji inicjowanych przez Klub, można wspierać zbiórkę środków, którą prowadzą również rodzice Kacpra. Jest ona dostępna tutaj: https://zrzutka.pl/kacperraupis 

GKS Piast SA