Zbozień związał się z Piastem
Foto: legionisci.com
Sezon 2025/26 dobiegł końca. Pora na podsumowanie zmagań drużyny Piasta II Gliwice, która rywalizuje w IV lidze “I Liga Śląska - Interhall”.
Sztab szkoleniowy potwierdził ostateczną datę powrotu drużyny do treningów. Zespół rozpocznie przygotowania do sezonu 2026/27 w poniedziałek (22.06).
Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy opublikował zestaw par sezonu 2026/27 PKO Bank Polski Ekstraklasy. Na inaugurację Piast Gliwice zagra na wyjeździe z Zagłebiem Lubin. Pierwszy mecz przy Okrzei 20 odbędzie się tydzień później, a rywalem Niebiesko-Czerwonych będzie beniaminek, Wisła Kraków.
Informujemy, że Grzegorz Tomasiewicz odchodzi z Piasta Gliwice. Klub przedstawił pomocnikowi propozycję przedłużenia kontraktu, ale zawodnik wybrał inną ofertę.