Zapisy na wyjazd do Łodzi! #WIDPIA
Stowarzyszenie Kibiców organizuje zapisy na mecz wyjazdowy z Widzewem Łodź, który będzie ostatnim starciem w tym sezonie. Spotkanie odbędzie się 23 maja 17:30.
Zapisy prowadzone są w sklepie kibiców "Piastoholicy" przy ul. Dworcowej 43 w godzinach otwarcia (pon - pt: 10:00 - 17:00). Dodatkowo istnieje możliwość zakupu biletów internetowo. Zbiórka na wyjazd zaplanowana jest na godzinę 13:00 na #Okrzei20.
autokar + bilet - 160 zł
autokar + bilet dla młodzieży - 130 zł (zakup tylko stacjonarnie)
sam bilet (transport własny) - 60 zł
Jak zakupić bilet internetowo?
1. Wejdź na www.bilety.piast-gliwice.eu
2. Kilknij listę wydarzeń.
3. Wybierz - Widzew Łódź vs Piast Gliwice.
4. Zaznacz interesującą ciebie opcje - sam bilet/bilet+przejazd (miejsca na sektorze będą przypisywane automatycznie).
5. Wypełnij dane.
6. Zrealizuj płatność.
7. Następnie otrzymasz potwierdzenie zakupu, które nie uprawnia do wejścia na stadion. Bilet zostanie wysłany drogą mailową do 24 godzin.
8. Bilet należy wydrukować.
W razie pytań prosimy o kontakt na bilety@piast-gliwice.eu lub tel. 539 090 700.
WSZYSCY do Łodzi!
Biuro Prasowe
GKS Piast SA