Występy Niebiesko-Czerwonych w młodzieżówkach Polski

14
paź

Niebiesko-Czerwoni z kolejnymi występami w młodzieżowych kadrach Polski. Arkadiusz Pyrka zaliczył swój 13. mecz w barwach U-21, a Igor Drapiński zadebiutował w zespole U-20!

Arkadiusz Pyrka znalazł się w wyjściowym składzie reprezentacji Polski U-21 w starciu z Kosowem. Było to kolejne spotkanie w ramach eliminacji do mistrzostw Europy U-21. Biało-Czerwoni już do przerwy prowadzili aż 4-0! W drugiej części meczu zdołali utrzymać ten rezultat i umocnić swoje 2. miejsce w tabeli. Prawy obrońca Piasta rozegrał pełne 90 minut. W najbliższy wtorek o godzinie 17:30 Polacy powalczą na stadionie w Łodzi z Niemcami! Będzie to ostatni mecz eliminacji, który może zdecydować o bezpośrednim awansie podopiecznych Adama Majewskiego na mistrzostwa Europy U-21!

11 października, 19:00 (Prisztina)

Kosowo U-21 - Polska U-21 0-4 (0-4)

15 października, 17:00 (Łódź)

Polska U-21 - Niemcy U-21

Reprezentacja Polski U-20 mierzyła się na wyjeździe z Niemcami. W wyjściowym składzie znalazł się lewy obrońca Piasta, Igor Drapiński. Polakom udało się szybko wyjść na prowadzenie za sprawą bramki w 4. minucie w wykonaniu Antoniego Młynarczyka. Niestety ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-1. Igor Drapiński przebywał na boisku do 70. minuty. Podopiecznych Miłosza Stępińskiego czeka jeszcze jeden mecz podczas październikowego zgrupowania. We wtorek, 15 października o godzinie 14:00 podejmą reprezentację Turcji.

11 października, 17:30 (Ahlen)

Niemcy U-20 - Polska U-20 3-1 (2-1)

15 października, 14:00 (Łomża)