Wymyśl nazwę Stadionu Miejskiego

08
mar

 Nie lada atrakcję przygotował dla wszystkich kibiców i mieszkańców województwa śląskiego Piast Gliwice. Każdy ma wyjątkową szansę zostać autorem nowej nazwy Stadionu Miejskiego w Gliwicach. Wystarczy wypełnić specjalny kupon zamieszczony na stronie internetowej klubu (www.piast-gliwice.eu) i przesłać go drogą elektroniczną  lub tradycyjną pocztą na adres Klubu do dnia 19 marca. Najlepszą spośród nadesłanych propozycji wybierze 5-cioosobowe jury , w którym zasiadają : Jacek Sroka - szef redakcji sportowej Dziennika Zachodniego , Marcin Jaroszewski - szef sportu TVP Katowice, Andrzej Sługocki – spiker Piasta Gliwice, Grzegorz Krawczyk- dyrektor Muzeum w Gliwicach oraz  Józef Drabicki - Prezes GKS „Piast” S.A.

Ktoś mógłby zapytać, skąd w tak sportowym gronie dyrektor gliwickiego muzeum? Przypomnijmy: to właśnie Muzeum w Gliwicach z okazji Euro 2012 przygotowuje wystawę czasową „Historia gliwickiej piłki nożnej”. Jej otwarcie zaplanowano na 1 czerwca 2012 – tuż przed rozpoczęciem mistrzostw Europy. Zgromadzone fotografie, wycinki prasowe, pamiątkowe znaczki, proporczyki klubów, stroje meczowe złożą się na wielowątkową opowieść o klubach i ludziach, dla których piłka nożna była czymś więcej niż tylko dyscypliną sportową.

Ale wróćmy do naszego konkursu. Wytypowana przez kibiców, a wybrana przez jury nazwa będzie obowiązywać na gliwickim stadionie przez jeden dzień - 23 marca 2012 roku, kiedy to Piast Gliwice starciem z Wartą Poznań rozpocznie wiosenną rundę rozgrywek o mistrzostwo I Ligi. Ten jeden dzień przejdzie do historii gliwickiego klubu, podobnie jak nazwisko autora zwycięskiej nazwy. Konkurs to jednocześnie początek poszukiwań przez gliwicki klub sponsora tytularnego.

Na zwycięzcę konkursu na jednodniową nazwę stadionu czeka nagroda w postaci dwuosobowego bezpłatnego karnetu na wszystkie mecze Piasta w tym sezonie rozegrane na własnym boisku oraz pamiątkowa klubowa koszulka.  Imię i nazwisko zwycięzcy zostanie również odczytane na stadionie 23 marca podczas meczu z Wartą Poznań.


REGULAMIN KONKURSU!

KUPON KONKURSOWY (do pobrania)