Sparing #PIATYC otwarty dla kibiców

W sobotę, 6 września podczas przerwy reprezentacyjnej Niebiesko-Czerwoni rozegrają spotkanie kontrolne, które odbędzie się na Okrzei 20. Informujemy, że sparing będzie otwarty dla kibiców Piasta Gliwice.
W najbliższą sobotę, 6 września Niebiesko-Czerwoni rozegrają spotkanie kontrolne, w którym podejmą GKS Tychy. Mecz odbędzie się na Okrzei 20, a pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 11:00.
Towarzyskie starcie z drużyną z Tychów będzie zakończeniem intensywnego tygodnia treningowego w trakcie przerwy reprezentacyjnej.
Wstęp na mecz jest bezpłatny, a wejście na stadion odbywa się przez bramę nr 2 od strony ulicy Leśnej. W celu rezerwacji miejsc, wszyscy kibice chcący wziąć udział w wydarzeniu muszą wcześniej pobrać bilet (w tym karentowicze). W tym dniu będą dostępne dwa bezpłatne parkingi B oraz C.
Podczas spotkania dostępny będzie punkt gastronomiczny. Dodatkowo, w Oficjalnym Sklepie Piasta Gliwice będzie można nabyć bilety na mecz #PIAJAG oraz jubileuszowe szaliki przygotowane specjalnie z tej okazji.
Bilety na ten mecz będzie można pobrać logując się na swoim koncie w systemie biletowym. Jest również możliwość zrobienia tego stacjonarnie w punktach sprzedaży biletów (Oficjalny Sklep Piasta Gliwice, sklep 4F w CH Forum oraz sklep "Piastoholicy".)
Biuro Prasowe
GKS Piast SA