Rusza sprzedaż karnetów na sezon 2019/2020!

07
cze
8 czerwca rusza sprzedaż karnetów na sezon 2019/2020. Dystrybucja biletów sezonowych odbywać się będzie w dwóch etapach.
 
  • 8-16.06 – Zamknięta sprzedaż karnetów na cały sezon: będą je mogły nabyć osoby, które posiadały abonamenty w ubiegłym sezonie.
  • Od 17.06 – Otwarta sprzedaż karnetów na cały sezon.
     
Zachęcamy do nabycia całosezonowego karnetu, gdyż to nie tylko abonament na oglądanie meczów Piasta Gliwice na żywo. To nie tylko emocje przeżywane na stadionie wraz z bliskimi i znajomymi czy oszczędność czasu i pieniędzy… to także jedyna droga do zapewnienia sobie wybranego miejsca na stadionie podczas każdego meczu rozgrywanego na Okrzei 20!
 
Korzyści płynące z nabycia karnetu:
Pewność obejrzenia każdego domowego spotkania Piasta w sezonie 2019/2020: mecze Ekstraklasy, Superpuchar, wszystkie europejskie puchary w cenie (tylko dla osób, które kupią karnety przed pierwszym meczem pucharowym!)
• Wstęp na prezentację drużyny w cenie
Gwarancja stałego miejsca na stadionie miejskim w Gliwicach
Duża oszczędność pieniędzy
Oszczędność czasu i uniknięcie kolejek do kas
Zniżki w Oficjalnym Sklepie Kibica
Dedykowane eventy i konkursy dla karnetowiczów
 
Opcjonalnie
PARKING dla kibiców przedłużających karnet - kibice przedłużający karnety (etap sprzedaży zamkniętej) mają możliwość wpisania swojego pojazdu na parking B (za stadionem). UWAGA! Liczba miejsc ograniczona (100 miejsc).
PROGRAM "DZIĘKI KARNETOWI WIESZ PIERWSZY" - Każdy karnetowicz ma możliwość skorzystania ze specjalnego programu Klubu, który umożliwia informowanie kibiców o najważniejszych wydarzeniach związanych z Piastem Gliwice. Aby wziąć udział w programie „Dzięki karnetowi wiesz pierwszy” należy uzupełnić formularz z danymi (a także potwierdzić rejestrację mailowo) dostępny poniżej lub w punktach stacjonarnych.

Szczegółowy cennik karnetów oraz harmonogram sprzedaży prezentujemy poniżej. Sprzedaż karnetów w podanych cenach potrwa do pierwszego meczu pucharowego. 

WAŻNE! Wraz z początkiem sezonu przeniesione zostają sektory: szkolny (dotychczas N) oraz rodzinny (U/T), które zostają połączone w jeden sektor rodzinno-szkolny (H/I/J). Szczegółowy komunikat w tej sprawie dostępny jest TUTAJ.

GKS Piast SA