Rezerwy wygrywają walkowerem

10

Podopieczni Krzysztofa Szumskiego awansowali do III rundy Pucharu Polski, eliminując z rozgrywek lokalnego rywala ŁTS Łabędy. Spotkanie zostało przerwane w 65. minucie z powodu niewłaściwego zachowania miejscowych kibiców. Do tego momentu utrzymywał się wynik remisowy 1:1. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli przeciwnicy Piasta w 21. minucie po trafieniu Adriana Boka. Wyrównującego gola zdobył w 35. minucie Krzysztof Hałgas.

W 65. minucie, gliwiczanie wykonywali rzut wolny w pobliżu strefy zajmowanej przez kibiców gospodarzy. Fani ŁTS-u w kierunku zawodników Piasta zaczęli rzucać jajkami, następnie odpalili dwie race, które wylądowały na murawie. W obliczu tej sytuacji sędzia główny podjął decyzję o przerwaniu zawodów i walkowerze przeciwko drużynie z Łąbęd.