Rauno Sappinen z występem w barwach Estonii

19

Rauno Sappinen drugi raz z rzędu podczas listopadowego zgrupowania znalazł się w pierwszym składzie reprezentacji Estonii. Napastnik został zmieniony w 84. minucie, a jego zespół zwyciężył 2-0 z Litwą.

W sobotę reprezentacja Estonii wzięła udział w meczu o trzecie miejsce w ramach towarzyskiego turnieju Baltic Cup. Rauno Sappinen rozpoczął spotkanie z Litwą w wyjściowym składzie. Podopieczni Thomasa Habreliego objęli prowadzenie w 65. minucie za sprawą trafienia Sergieja Zenjova. Pod koniec spotkania zwycięstwo przypieczętował Rasmus Peetson, który podwyższył na 2-0. Estończycy zakończyli zmagania w turnieju Baltic Cup na trzecim miejscu.

Napastnik Niebiesko-Czerwonych został zmieniony w 84. minucie. Następna okazja na zaliczenie występów w kadrze nadarzy się w przyszłym roku, w ramach kwalifikacji do turnieju finałowego mistrzostw Europy 2024.