Prezes Grzegorz Bednarski odpowiedział na pytania dziennikarzy

02
lut

Przedstawiamy zapis konferencji prasowej Prezesa Zarządu Gliwickiego Klubu Sportowego "Piast" SA, Grzegorza Bednarskiego, który odpowiedział na pytania dziennikarzy. 

 

Lista pytań:

Krzysztof Brommer (Sport): Proszę zdradzić trochę kulis, jak to się stało, że akurat Pan został wybrany nowym prezesem Piasta?

Piotr Girczys (PAP): Co wpłynęło na decyzję o złożeniu czy też przyjęciu oferty objęcia stanowiska prezesa Piasta?

 

Krzysztof Brommer (Sport), Piotr Girczys (PAP): Jakie widzi pan pierwsze różnice pomiędzy GKS-em Tychy a Piastem? Oprócz gry w Ekstraklasie. 

 

Tomasz Kuczyński (Dziennik Zachodni): Czy między Tyskim Sportem a Piastem Gliwice robił pan coś związanego ze sportem, czy pracował w innej branży? Jeżeli w innej, to jakiej?

 

Tomasz Kuczyński (Dziennik Zachodni): Na ilu meczach Piasta Gliwice pan był? Podpytanie: czy prezes klubu powinien być jego sympatykiem, czy to bez znaczenia?

 

Krzysztof Brommer (Sport), Tomasz Kuczyński (Dziennik Zachodni): Jednym z minusów Pana poprzednika była raczej trudna komunikacja z kibicami. Czy zamierza Pan to zmienić i nawiązać dialog? 

 

Paweł Czado (Interia.pl): Co dla pana będzie najważniejsze w pierwszym roku działalności? Czego za wszelką cenę będzie pan chciał uniknąć?

 

Tomasz Kuczyński (Dziennik Zachodni): Bolączką Piasta jest niska frekwencja. Czy ma pan jakieś pomysły jak to zmienić, skoro nawet mistrzostwo Polski tego zbytnio nie zmieniło? Mowa oczywiście o sytuacji, gdy już kibice będą na trybunach.

 

Krzysztof Brommer (Sport): Wiadomo, że teraz kibiców nie ma na stadionie, ale głośnym echem odbiła się podwyżka cen karnetów po mistrzostwie Polski. Kibice do dziś mają to za złe władzom klubu. Czy przyjrzy się Pan tej sprawie?

 

Tomasz Kuczyński (Dziennik Zachodni): Co z bazą treningową z prawdziwego zdarzenia dla Piasta oraz Akademii?

 

Piotr Girczys (PAP): Jak przedstawiają się najbliższe plany transferowe Piasta? Czy trener zgłosił "zapotrzebowanie" na jakichś piłkarzy?

 

Tomasz Kuczyński (Dziennik Zachodni), Paweł Czado (Interia.pl): Jaki cel pan wyznacza drużynie na rundę wiosenną?

Piotr Girczys (PAP): Na półmetku rozgrywek drużyna zajmuje 11. miejsce w tabeli. Jaką pozycję na koniec sezonu prezes uznałby dziś za sukces?

 

 

Biuro Prasowe

GKS Piast SA