Porażka w Szczecinie

17

W pierwszym meczu ligowym w nowym roku Piast Gliwice przegrał w Szczecinie z tamtejszą Pogonią 1-2. Wynik meczu otworzył Mateusz Matras w 25. minucie spotkania. 8 minut później po rzucie karnym Edi Andradina doprowadził do wyrównania. W 68. minucie Adrian Budka z prawej strony zamknął akcję Portowców i Pogoń wyszła na prowadzenie. Piast kończył spotkanie w dziesiątkę. Jan Buryan po dwóch żółtych kartkach musiał opuścić murawę w 85. minucie. Przebieg meczu dostępny w relacji live.

Zobacz zdjęcia.

Piast: Trela - Matras, Krzycki, Cuerda (46’ Buryan), Paulauskas, Cicman, Zganiacz, Lisowski (66' Urban), Podgórski (k), Ruben, Kędziora (76' Docekal)

Pogoń: Janukiewicz - Szałek, Hernani, Radler, Andradina, Djousse (84' Sotirović), Hricko, Frączczak (59' Kolendowicz), Budka, Noll, Ława (k) (68' Akahoshi)

Pogoń - Piast: 2-1
25' Mateusz Matras, 33' Edi Andradina (rzut karny), 68' Adrian Budka