#PIĄTKANAPIASTA - Bilety za 5 zł na ostatni mecz w tym roku

26
paź

Z Piastem na dobre i złe. Niech zakończenie rundy będzie początkiem poprawy wyników, a co za tym idzie awansu w ligowej tabeli i siły wsparcia z trybun. #PIĄTKANAPIASTA - szczególna oferta na ostatni domowy mecz w 2022 roku. Za symboliczne pięć złotych możesz przyjść na mecz z Wartą Poznań i wyrazić jedność ze swoim Klubem. Pokonajmy rywala RAZEM! 

 

Symbol to nie tylko błahy nieistotny motyw, a symboliczny nie musi oznaczać czegoś niezauważalnego. Chcemy to udowodnić RAZEM z Wami. Runda jesienna PKO Bank Polski Ekstraklasy w sezonie 2022/23 nieuchronnie zbliża się do końca. Ostatnie domowe spotkanie Piasta Gliwice w 2022 roku zostanie rozegrane w sobotę, 5 listopada o godzinie 12:30. Cena biletu na ten mecz to symboliczne 5 złotych. Pomóżmy naszej drużynie pokonać trudny czas. Po raz kolejny udowodnijmy, jaką siłą dysponujemy!

 

W obecnej sytuacji wsparcie kibiców potrzebne jest dużo bardziej niż zwykle. Tabela nie odzwierciedla potencjału i siły naszego Klubu. Przyszedł czas, aby pokazać, że RAZEM możemy więcej. RAZEM wygramy ten mecz. RAZEM wrócimy na należne nam miejsce. RAZEM wykrzyczymy #JestemPiastem

 

Nie czekaj i kup bilet w wyjątkowej cenie! Uwaga: Dla pierwszego tysiąca kibiców Karta Kibica gratis! 

 

Co daje Karta Kibica:
- bilet trafia na kartę, brak konieczności drukowania
- bilet na kartę możesz kupić online 24/7

 

Przed zakupem biletu sprawdź szczegóły promocji. 

 

Pamiętaj! Dzieci do 15. roku życia wchodzą za darmo!

 

Harmonogram sprzedaży biletów:
- Oficjalny Sklep Piasta Gliwice (pn-pt 8:30-18:00, sb: 9:00-15:00),
- Salon 4F w CH Forum (pn-sb 9:00-15:00),
- kasy stadionowe (dzień meczowy: 10:00-13:15),

bilety.piast-gliwice.eu

 

Przypominamy, że od października Ośrodek Jasna 31 został wyłączony z dystrybucji biletów na mecze Piasta i w tym punkcie można zakupić produkty, odzież i akcesoria Niebiesko-Czerwonych. Pozostaje on do dyspozycji kibiców w godzinach otwarcia ośrodka.

 

Do zobaczenia #NaStadionie! #RAZEMZPIASTEM #PIĄTKANAPIASTA

 

Biuro Prasowe
GKS Piast SA