Piast 3 - 0 Chojniczanka

28
sty
W swoim drugim meczu sparingowym podczas zgrupowania w Grodzisku Wielkopolskim Piast pokonał Chojniczankę Chojnice 3-0. Przed przerwą w 44 minucie na prowadzenie zespół Piastunek wyprowadził Tomasz Bzdęga. W drugiej połowie prowadzenie podwyższył w 64 minucie Mateusz Bodzioch. Wynik ustalił Wojciech Kędziora w 87 minucie. W składzie Piasta ponownie wystąpił Marcos Bonfim. Testowany był również Tomas Docekal, napastnik Vitorii Żiżkov.

Piast Gliwice - Chojniczanka Chojnice 3:0 (1:0)
Bramki:
44' Tomasz Bzdęga, 64' Mateusz Bodzioch, 87' Wojciech Kędziora.

Piast, I połowa:
Jakub Szmatuła (30' Dariusz Trela) - Jan Buryan, Gediminas Paulauskas, Dominik Witek, Mateusz Bodzioch - Marcos Bonfim, Tomasz Bzdęga, Mariusz Zganiacz, Rafał Pietrzak -  Tomas Docekal, Adrian Świątek.

Piast, II połowa: Dariusz Trela (60' Marcin Korbecki) Fernando Cuerda, Mateusz Matras, Mateusz Bodzioch, Łukasz Krzycki, - Tomasz Podgórski, Rudolf Urban, Pavol Cicman - Wojciech Kędziora, Patryk Nalepa, Ruben Jurado.