Perez Garcia: Zespół dał z siebie wszystko

10
maj

Nowy hiszpański szkoleniowiec Piasta zaznaczył, że wpływ na świetną postawę Niebiesko-czerwonych przeciwko Cracovii miała zmiana strategii i niezwykły duch walki, którym zarażali się nawzajem zawodnicy.

Angel Perez Garcia:-  Myślę, że było to spotkanie, w którym nikt nie wierzył w moją drużynę, ponieważ ostatnio nie zdobywaliśmy bramek, a teraz się udało. Powiedziałem moim chłopakom, że muszą dać z siebie więcej w środku. Mają dużo pasji, chęci do gry i potrafią to zrobić. Może wcześniej brakowało intensywności, ale dzisiaj to się zwróciło. Zmieniliśmy system gry, ponieważ ten bardziej mi odpowiada. Bardzo dużo pracowaliśmy nad strategią i zawodnicy zrobili spore postępy. Piłkarze na pozycjach są bliżej siebie, więc drużyna jest bardziej skompaktowana. Miałem nadzieję na zwycięstwo, ale nie przypuszczałem, że będzie tak wysokie. Zespół dał z siebie wszystko, jakby to był finał ligi.

- Wszyscy razem pracujemy i dlatego razem podeszliśmy do kibiców, którzy pokazali, że są fantastyczni. Ich wsparcie pomogło drużynie. Bardziej to wszystko przeżywałem, niż gdybym występował na boisku. 


Biuro Prasowe
GKS "Piast" S.A.