Oficjalny Sklep Kibica znów otwarty!

05
maj

Od wtorku Oficjalny Sklep Kibica znów został otwarty, by przyjmować kibiców chcących skorzystać z bogatej oferty produktów. Wróciły wcześniej obowiązujące promocje oraz rabaty dla karnetowiczów. Sklep Kibica przy stadionie będzie dostępny w godzinach od 10:00-16:00. 


Stopniowo staramy się wracać do normalności. Dzisiaj, we wtorek, drzwi Oficjalnego Sklepu Kibica otworzyły się dla swoich klientów. Wróciła możliwość zakupów bezpośrednich, a przez to wróciły również wcześniej obowiązujące promocje. Każdy z Niebiesko-Czerwonych karnetowiczów może dokonać zakupów na miejscu z 10% rabatem na cały asortyment. Zniżki cenowe, ale tylko przy zakupach stacjonarnych, dotyczą także produktów z serii jubileuszu 75-lecia istnienia klubu, czyli takich przedmiotów jak pamiątkowe monety pinsy i smycze z limitowanej edycji.


W sprzedaży pojawiły się także nowości takie jak klubowe niebiesko-czerwone maseczki w czterech modelach. Kwestią dni jest wprowadzenie także specjalnie przygotowanej edycji dedykowanej dzieciom tego produktu.


Przypominamy, że wciąż jest dostępna sprzedaż internetowa, a realizacja zamówienia on-line jest szybka i prosta. W tej opcji również możliwa jest zniżka wynosząca 10%, ale nie dotyczy ona produktów jubileuszowych.


Informujemy, że Oficjalny Sklep Kibica Piasta Gliwice, który znajduję się bezpośrednio przy stadionie będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00-16:00.


Zapraszamy do skorzystania z oferty!

 
GKS Piast SA