Munoz: Zdobyć trzy punkty dla kibiców

24
wrz

- Musimy wyjść na boisko pewni siebie i swoich umiejętności. Jesteśmy pełni optymizmu po wygranym spotkaniu pucharowym i chcemy jak najlepiej pokazać się przed naszą publicznością - powiedział obrońca Piasta Gliwice, Miguel Munoz przed poniedziałkowym meczem z Cracovią.

 

 

Jesteś po krótkim występie w lidze i całym meczu w pucharze. Jak wrażenia po debiucie na polskich boiskach? 
- My, jako zawodnicy musimy być zawsze gotowi na każdą możliwość gry. Muszę ciężko pracować i czekać na swoją szansę, a gdy taka już się pojawi to wykorzystać ją w stu procentach. Na mojej pozycji mam bardzo silną konkurencję, dlatego jestem bardzo zadowolony, że udało mi się zagrać w pucharze. Dałem z siebie wszystko i nie mogę się doczekać kolejnej okazji do gry.

 

Czy zdążyłeś się już zaznajomić z zespołami z Ekstraklasy? Co wiesz o przeciwniku z Krakowa? 
- Jestem przygotowany i dużo wiem o Cracovii. Z racji tego, że dzieli nas tylko jeden punkt w tabeli będzie to bardzo wyrównany mecz. Musimy wyjść na boisko pewni siebie i swoich umiejętności. Jesteśmy pełni optymizmu po wygranym spotkaniu pucharowym i chcemy jak najlepiej pokazać się przed naszą publicznością. Chcemy zdobyć te trzy punkty dla naszych kibiców. 

 

Czy twoje oczekiwania co do poziomu w polskiej lidze sprawdziły się? 
- To, co wcześniej wiedziałem i dowiadywałem się o polskiej lidze sprawdziło się. Jest to liga o charakterze fizycznym, w przeciwieństwie do hiszpańskiej, która jest bardziej techniczna. Gra tutaj wielu zawodników, którzy posiadają wysokie umiejętności piłkarskie. Liga jest bardzo wyrównana i właściwie każdy może wygrać z każdym. Jestem bardzo zadowolony i mam nadzieję, że w najbliższym czasie dostanę kolejną możliwość gry. 

 

Biuro Prasowe
GKS Piast SA