MESA ulega Koronie

24
lis

Na zakończenie rundy jesiennej, Młody Piast podejmował na obiekcie Carbo kielecką Koronę. Już w 5. minucie goście objęli prowadzenie po bramce Przybyły, w 32. minucie podwyższył Papka. Jeszcze przed przerwą gliwiczanie zdołali wyrównać za sprawą dwóch goli Bzdęgi, zdobytych kolejno w 39. i 43. minucie. Po zmainie stron, nastąpił okres wyrównanej walki, jednak w 77. minucie arbiter wyrzucił z boiska Łuszcza, dydktując rzut karny dla Młodej Korony. Jedenastkę pewnie wykonał Seweryn. W ostatniej minucie meczu samobójcze trafienie zaliczył Piewko, ustalajac tym samym rezultat pojedynku na 2:4.

W sobotę, podaliśmy omyłkowo do wiadomości, że strzelcem samobójczej bramki był "Mido". Za błąd przepraszamy.