Kolejny występ Kirejczyka w kadrze U-20

13

Gabriel Kirejczyk zanotował kolejny występ w reprezentacji Polski U-20. Napastnik Piasta Gliwice zagrał w przegranym 0-1 meczu z Włochami, wchodząc na murawę z ławki rezerwowych w 73. minucie rywalizacji.

Towarzyskie starcie reprezentacji Polski do lat 20 z Włochami zostało rozegrane w ramach Elite League U-20. Podopieczni Miłosze Stępińskiego przegrali w Catanzaro 0-1. Zwycięskiego gola dla gospodarzy tego starcie zdobył Filippo Terracciano, który wpisał się na listę strzelców w 41. minucie gry, wykorzystując dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego.

Gabriel Kirejczyk rozpoczął ten mecz na ławce rezerwowych. Napastnik Piasta pojawił się na boisku w 73. minucie rywalizacji, zastępując Jordana Majchrzaka. Niestety, Kirejczyk nie pomógł w odwróceniu losów spotkania i niekorzystny dla Biało-Czerwonych wynik utrzymał się do końca rywalizacji. Dla zawodnika Niebiesko-Czerwonych był to czwarty występ w barwach reprezentacji Polski U-20.