Kolejny mecz Ariela Mosóra w reprezentacji U-21

21

Ariel Mosór wystąpił w meczu reprezentacji Polski U-21 w towarzyskim spotkaniu z równieśnikami z Turcji. Obrónca Piasta Gliwice przebywał na boisku od 1. do 64. minuty, a Biało-Czerwoni wygrali 3-2 (2-0).

Ariel Mosór po raz kolejny wyszedł na murawę w podstawowym składzie młodzieżówki. Tym razem obrońca Piasta przebywał na boisku do 64. minuty, gdy zmienił go Marcel Błachewicz. Dla 19-latka to siódmy występ w reprezentacji Polski U-21.

Podopieczni Michała Probierza dobrze weszli w mecz z Turcją, bo już w 7. minucie rywalizacji wyszli na prowadzenie po bramce Filipa Szymczaka, który wykończył szybką akcję Biało-Czerwonych. Tuż przed przerwą Polacy zwiększyli przewagę, a do siatki trafił Bartłomiej Kłudka, dobijając uderzenie z jedenastki Filipa Szymczaka.

Po zmianie stron Polska U-21 strzeliła kolejnego gola za sprawą Kajetana Szmyta. Mimo, że Turcja grała w osłabieniu od 30. minuty, to potrafiła dwukrotnie odpowiedzieć. Najpierw, w 62. minucie Krzysztofa Bąkowskiego pokonał Metehan Baltaci, a chwilę później bramkę kontaktową zdobył Emin Bayram, który tym samym ustalił wynik rywalizacji.

Spotkanie z Turcją zakończyło zgrupowanie kadry prowadzonej przez Michała Probierza.

(foto: laczynaspilka.pl)