Karnety w niższych cenach dostępne dla kibiców!

27
lip

Drodzy Kibice! Trwa sprzedaż karnetów rocznych obowiązujących przez cały sezon 2021/22. Od początku tygodnia obowiązują nowe ceny karnetów pomniejszone o koszt biletów za mecze, które już się odbyły! Zachęcamy do zakupu karnetów, które są jedyną gwarancją udziału we wszystkich domowych meczach Piasta.


Za Niebiesko-Czerwonymi 1. kolejka PKO Bank Polski Ekstraklasy. Już inauguracja sezonu, podczas której Piast rywalizował z Rakowem Częstochowa udowodniła, że mecze przy Okrzei są gwarantem wielkich sportowych emocji i okazją do przyjemnej formy spędzenia czasu, dzięki przygotowanej profesjonalnej i bogatej w atrakcje strefy kibica.


Posiadacze karnetu całorocznego mają zagwarantowany wstęp na spotkania PKO Bank Polski Ekstraklasy oraz wszystkie mecze Pucharu Polski aż do fazy ćwierćfinałowej (uzależnione od wyników losowania). 


Aktualny cennik sprzedaży przedstawiamy w postaci grafiki poniżej.Kibice wciąż mają możliwość zakupu abonamentu, który jest gwarancją wstępu na wszystkie wydarzenia przy Okrzei 20. To także możliwość skorzystania z szerokiego zestawu przywilejów i zniżek. To przede wszystkim komfort, oszczędność czasu i pieniędzy:


Korzyści wynikające z zakupu karnetu:
- dwa mecze Ekstraklasy za darmo! 
- domowe mecze Pucharu Polski do fazy ćwierćfinałowej za darmo!
- stałe miejsce na Stadionie Miejskim im. Piotra Wieczorka w Gliwicach,
- niższa cena w porównaniu z ceną pojedynczych biletów na poszczególne spotkania,
- gwarancja zobaczenia najważniejszych meczów,
- zniżki w Oficjalnym Sklepie Piasta Gliwice, 
- oszczędność czasu.


Każdy zainteresowany, który w tym momencie zdecyduje się na zakup całosezonowego abonamentu zapłaci nową mniejszą cenę, pomniejszoną o koszt biletu za pierwszy mecz, który już się odbył. Sprzedaż karnetów potrwa do 31 sierpnia.


GKS Piast SA