Karnety w niższych cenach!

25
lip

Drodzy Kibice! Trwa sprzedaż karnetów rocznych oraz obowiązujących w rundzie jesiennej. Od 29 lipca będą obowiązywały nowe ceny karnetów pomniejszone o ceny biletów na mecze, które już się odbyły! Zachęcamy do zakupu karnetów, które są jedyną gwarancją udziału we wszystkich domowych meczach Piasta.

Za Niebiesko-Czerwonymi mecze w eliminacjach Ligi Mistrzów, Superpuchar oraz 1. kolejka PKO Ekstraklasy. Wszystkie wymienione spotkania gliwiczanie rozegrali na własnym stadionie. 29 lipca do sprzedaży trafią karnety - zarówno na cały sezon jak i rundę jesienną - w nowych niższych cenach. 

Przypominamy, że w skład karnetu na rundę jesienną wchodzą spotkania z: Pogonią Szczecin, Wisłą Płock, Lechią Gdańsk, Rakowem Częstochowa, Legią Warszawa, Koroną Kielce, Jagiellonią Białystok, Śląskiem Wrocław, ŁKS-em Łódź.

Posiadacze karnetu całorocznego mają zagwarantowany wstęp na spotkania PKO Ekstraklasy oraz wszystkie mecze Ligi Europejskiej, które odbędą się przy Okrzei 20. 

Aktualny cennik i harmonogram sprzedaży przedstawiamy w postaci grafik poniżej.

Sprzedaż nowych karnetów ruszy 29 lipca.

Informujemy, że w aplikacji kibica bilety.piast-gliwice.eu pojawiła się możliwość zapłaty za karnet w formie ratalnej. Szczegóły znajdziecie TUTAJ. Aby skorzystać możliwości zapłaty z karnet w ratach wystarczy zalogować się do aplikacji , a po wybraniu miejsca, należy przejść do systemu płatności Przelewy24. 
Jednocześnie informujemy, że 29 lipca ruszy również sprzedaż biletów na mecz 3. kolejki PKO Ekstraklasy, w której to Piast Gliwice na swoim stadionie zmierzy się z Pogonią Szczecin. 

Sprzedaż biletów będzie dostępna w aplikacjach online bilety.piast-gliwice.eu oraz kupbilet.pl. Stacjonarna sprzedaż biletów ruszy w poniedziałek, 29 lipca w Sklepie Kibica przy stadionie, w punktach kasowych na stadionie oraz w recepcji hali Jasna 31. Wejściówki będzie można kupić również we wszystkich salonach Empik oraz wybranych salonach Kolporter. Szczegółowy harmonogram prezentujemy poniżej.
GKS Piast SA