Grasz? Wygrywasz! #6

04
wrz

W poprzednim tygodniu na szkolnym boisku na Sikorniku odbyła się kolejna odsłona akcji "Grasz? Wygrywasz!". Gerard Badia, Piotr Parzyszek, Bartosz Rymaniak i Jakub Holubek szukali kogoś, kto zamiast przed komputerem wolał grać w piłkę na swoim podwórku. W materiale wideo znajdziecie odpowiedź, czy im się udało!

Piast Gliwice kontynuuje akcję "Grasz? Wygrywasz!", która ma na celu promowanie zdrowego stylu życia oraz docenienie wszystkich dzieci, aktywnie spędzających czas poza domem.

W szóstej odsłonie akcji udział wzięło czterech piłkarzy Niebiesko-Czerwonych. Gerard Badia, Piotr Parzyszek, Bartosz Rymaniak i Jakub Holubek szukali dzieci, które swój wolny czas spędzają na podwórku, grając w piłkę. Po wspólnej gierce i serii rzutów karnych piłkarze chętnie pozowali do zdjęć, a także rozdawali dzieciakom gadżety ufundowane przez klub.

Piast Gliwice wspiera wszelką pozytywną aktywność u najmłodszych, dlatego Niebiesko-Czerwoni z całą pewnością będą kontynuowali akcję Grasz? Wygrywasz!. Wkrótce znów się spotkamy.

Biuro Prasowe
GKS Piast SA