Grasz? Wygrywasz! #5

14
mar

W minioną środę na bocznym boisku przy stadionie Piasta Gliwice odbyła się kolejna odsłona akcji "Grasz? Wygrywasz!". Tym razem jednak przebywającymi na miejscu uczestnikami treningu były dziewczyny! Miały one okazję spotkać czterech piłkarzy pierwszej drużyny oraz odbyć z nimi wspólny trening piłkarski.

Piast Gliwice kontynuuje akcję "Grasz? Wygrywasz!", która ma na celu promowanie zdrowego stylu życia oraz docenienie wszystkich dzieci, aktywnie spędzających czas poza domem.

W piątej odsłonie akcji udział wzięło czterech piłkarzy Niebiesko-Czerwonych. Gerard Badia, Jorge Felix, Aleksander Jagiełło oraz strzelec bramki przeciwko Górnikowi Zabrze Mikkel Kirkeskov pojawili się na boisku, by zrobić niespodziankę zebranym tam dziewczynom i rozegrać z nimi miniturnieje oraz poprowadzić piłkarskie stacje.

Akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem dziewcząt w różnym wieku i ich rodziców, którzy licznie zjawili się boisku, by przyglądać się zmaganiom dzielnych córek. Około trzydziestu dziewczyn chętnie skorzystała z atrakcji sportowych przygotowanych przez trenerów Śląskiej Akademii Futbolu.

Po wspólnym treningu i krótkiej gierce piłkarze chętnie pozowali do zdjęć. Każda z uczestniczek otrzymała drużynowe kalendarze, gadżety i vouchery na mecz ufundowane przez klub.

Piast Gliwice wspiera wszelką pozytywną aktywność u najmłodszych, dlatego Niebiesko-Czerwoni z całą pewnością będą kontynuowali akcję Grasz? Wygrywasz!. Wkrótce znów się spotkamy.

Zdjęcia z piątej edycji "Grasz? Wygrywasz!" można znaleźć w poniższej galerii oraz na naszych kontach w mediach społecznościowych.

Biuro Prasowe
GKS Piast SA