Grasz? Wygrywasz! #4

20
lut

We wtorkowe popołudnie w hali sportowej Jasna 31 odbyła się kolejna odsłona akcji "Grasz? Wygrywasz!". Przebywający na miejscu uczestnicy Winter Campu mieli okazję spotkać pięciu piłkarzy Piasta Gliwice, ale również odbyć z nimi wspólny trening.

Piast Gliwice kontynuuje akcję "Grasz? Wygrywasz!", która ma na celu promowanie zdrowego stylu życia oraz docenienie wszystkich dzieci, aktywnie spędzających czas poza domem.

W czwartej odsłonie akcji udział wzięło aż pięciu piłkarzy Niebiesko-Czerwonych. Joel Valencia, Piotr Parzyszek, Michal Papadopulos, Tomasz Mokwa oraz Paweł Tomczyk udali się na halę Jasna 31, by zrobić niespodziankę zebranym tam uczestnikom drugiego turnusu Winter Campu i rozegrać z nimi miniturnieje oraz poprowadzić piłkarskie stacje.

Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych i ich rodziców, którzy licznie zjawili się na hali. Ponad setka dzieci chętnie skorzystała z przygotowanych dla nich atrakcji sportowych.

Po wspólnym treningu i krótkiej gierce piłkarze wraz z maskotką klubową chętnie pozowali do zdjęć. Każdy z uczestników otrzymał drużynowe kalendarze, na których mógł zebrać podpisy swoich ulubieńców. Oprócz tego zawodnicy rozdawali gadżety i vouchery na mecz ufundowane przez klub oraz Jasna 31. Na koniec sportowego szaleństwa wszyscy otrzymali poczęstunek, o który zadbała restauracja Luminoso.

Piast Gliwice wspiera wszelką pozytywną aktywność u najmłodszych, dlatego Niebiesko-Czerwoni z całą pewnością będą kontynuowali akcję Grasz? Wygrywasz!. Wkrótce znów się spotkamy.

Zdjęcia z czwartej edycji "Grasz? Wygrywasz!" można znaleźć w poniższej galerii oraz na naszych kontach w mediach społecznościowych.

Biuro Prasowe
GKS Piast SA