Ariel Mosór i Arkadiusz Pyrka z występami w kadrze U-21!

13
paź

Ariel Mosór i Arkadiusz Pyrka zaliczyli kolejne występy w reprezentacji Polski U-21. Podopieczni Adama Majewskiego zremisowali 2-2 w towarzyskim meczu ze Słowacją.

W miniony czwartek podopieczni Adama Majewskiego rozegrali pierwszy z dwóch meczów podczas październikowego zgrupowania reprezentacji Polski do lat 21. Biało-Czerwoni wyjechali do Koszyc, gdzie zmierzyli się z młodzieżową kadrą Słowacji.

W wyjściowej jedenastce znalazł się Ariel Mosór, który tym samym zaliczył już dwunasty występ w kadrze U-21. Po pierwszej części spotkania Polacy schodzili do szatni z jednobramkową stratą. Bramki dla Słowacji zdobyli Timotej Jambor i Nino Marcelli, a dla Polski trafił Aleksander Buksa. Na początku drugiej połowy na boisku pojawił się kolejny reprezentant Piasta, Arkadiusz Pyrka. Biało-Czerwoni atakowali i w 60. minucie przyniosło to rezultaty, ponieważ bramkę wyrównującą zdobył Kajetan Szmyt. Do końcowego gwizdka wynik nie uległ zmianie i mecz zakończył się rezultatem 2-2.

Już w poniedziałek podopieczni Adama Majewskiego rozegrają bardzo ważny mecz w ramach eliminacji do mistrzostw Europy U-21. Ich rywalem będzie reprezentacji Estonii. To spotkanie rozpocznie się o 18:00 na stadionie w Stalowej Woli.