Akcja "Zaświeć Przykładem"

01
kwi

Najlepsze, co możemy zrobić w czasie pandemii, to być odpowiedzialnym i świadomym powagi sytuacji, co w głównej mierze oznacza rezygnację z wielu ważnych dla nas działań i aktywności na rzecz pozostania w domu. Postanowiliśmy "sprawdzić", jak wam idzie stosowanie się do obowiązujących wytycznych! Od 3 kwietnia ruszamy z akcją "Zaświeć przykładem", w której będziemy sprawdzać, jak radzicie sobie z ograniczeniami nałożonymi przez Państwo z uwagi na nasze wspólne dobro. Nasze loty "kontrolne" dronem po Gliwicach rozpoczniemy od osiedla Milenium.

 

W piątek o 19:45 #zostańwdomu, zapal światło u siebie w mieszkaniu, pokaż się w oknie i wypatruj drona, który sprawdzi, jak wielu mieszkańców Twojego osiedla, a przede wszystkim naszych kibiców, solidaryzuje się w czasach pandemii. 

 

Piątkowa trasa przelotu drona została zaznaczona na czerwono na mapce poniżej. Zaczniemy od ulicy Zakole, następnie Skowrońskiego, Witkiewicza i skończymy na Kolejarzy.

 

 

 

Jeśli zauważysz naszego drona, śmiało daj nam o tym znać poprzez ruch latarką z twojego telefonu!

 

Pamiętaj! Spowolnienie rozprzestrzeniania się COVID-19 zależy od nas wszystkich. Każdy, także osoby młode i zdrowe, powinien w tym czasie unikać wychodzenia z domu bez konieczności, unikać dużych skupisk. Pozostań na bieżąco z wytycznymi w zakresie zdrowia publicznego od https://www.gov.pl/web/zdrowie

 

Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych! 

 

Biuro Prasowe
GKS Piast SA