Dwóch Niebiesko-Czerwonych z powołaniami

05
wrz

Aż dwóch zawodników Piasta Gliwice z rocznika 2009 zostało powołanych do wzięcia udziału w II Memoriale Krzysztofa Seweryna, który odbędzie się w dniu 8 września 2019 roku.

Komisja Szkolenia Podokręgu Zabrze wraz z trenerami wyznaczyli listę 12 zawodników, którzy zostali powołani do wzięcia udziału w II Memoriale Krzysztofa Seweryna. Wśród nich znalazło się dwóch piłkarzy Akademii Piłkarskiej Piasta Gliwice, którzy na co dzień reprezentują barwy Niebiesko-Czerwonych. Są to Kajetan Fal oraz Michał Pietrzak.

W najbliższą niedzielę 8 września na obiekcie sportowym MOSIR przy ul. Olimpijskiej 3 odbędzie się II Memoriał piłkarski im. Krzysztofa Seweryna. W 12-osobowej kadrze znalazło się aż dwóch zawodników gliwickiego Piasta, którzy na co dzień trenują w drużynie młodzików młodszych.

Krzysztof Seweryn był wieloletnim pracownikiem piekarskiego MOSiR-u, organizator wielu znakomitych imprez sportowych, radny Rady Miasta Piekary Śląskie, działacz sportowy, Prezes Podokręgu Bytom Śląskiego Związku Piłki Nożnej, Wiceprezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej, społecznik, zawodnik oraz trener, wychowawca wielu piłkarskich pokoleń.

Biuro Prasowe
GKS Piast SA