Struktura organizacyjna

Gliwicki Klub Sportowy "Piast" SA
ul. Okrzei 20
44-100 Gliwice

 

tel.: 32 335-31-15, fax: 335-31-18

 

e-mail: piast@piast-gliwice.eu
www: www.piast-gliwice.eu

 

KRS 0000334402
kapitał zakładowy w wysokości 9.380.000 zł
_______

 

Prezes Zarządu:
Paweł Żelem

 

Asystentka Zarządu:
Iwona Tischbier

 

Członkowie Rady Nadzorczej Spółki:
Grzegorz Jaworski, Krystian Tomala, Zbigniew Kałuża

 

Dyrektor Sportowy:
Bogdan Wilk

 

Dyrektor Akademii Piłkarskiej:
Jacek Mazurek (jacek.mazurek@piast-gliwice.eu)

 

Dyrektor Marketingu i Sprzedaży:
Paweł Gniadek (pawel.gniadek@piast-gliwice.eu)

 

Rzecznik Prasowy:
Karol Młot (karol.mlot@piast-gliwice.eu) tel.: 511 945 140

 

Manager ds. eventów:
Natalia Pozowska (natalia.pozowska@piast-gliwice.eu), tel: 539 014 500

 

Biuro Prasowe:

Bartosz Otorowski (bartosz.otorowski@piast-gliwice.eu)
Piotr Grela (piotr.grela@piast-gliwice.eu)
Michał Ostrowski (michal.ostrowski@piast-gliwice.eu)
Ireneusz Dorożański
Barbara Pandel (barbara.pandel@piast-gliwice.eu)

 

Dział prawny:
Kancelaria JPM Adwokaci Janson Pulda Meller spółka partnerska

 

Dział sprzedaży biletów:

Specjalistka ds. sprzedaży:
Joanna Nowicka (joanna.nowicka@piast-gliwice.eu)

 

Klub Biznesu "Piast":
Specjalista ds. sponsoringu i reklamy:

Maksymilian Raczyński (maksymilian.raczynski@piast-gliwice.eu), tel: 505 535 703

 

Manager ds. eventów i sprzedaży:
Robert Mordal (robert.mordal@piast-gliwice.eu), tel.: 608 746 479

 

Dział organizacji imprez:
Kierownik ds. bezpieczeństwa:

Tadeusz Lachawiec (tadeusz.lachawiec@piast-gliwice.eu)

 

Manager ds. sportowych i bezpieczeństwa:
Michał Kozioł (michal.koziol@piast-gliwice.eu)

 

Kierownik działu finansowo-księgowego:
Elżbieta Chraniuk